Ekonominin zirve isimleri Uludağ’da bir araya geliyor

25 Mart 2016 Cuma

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi başladı. Perakende.org ailesi olarak yerinden takip ettiğimiz zirveye dair önemli notlar gün içerisinde bültenimizde yer alacak

ekonominin-zirve-isimleri-uludagda-bir-araya-geliyor

Capital ve Ekonomist dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş’in yaptığı açılış konuşması ile başlayan zirvede bir birinden önemli iş dünyası temsilcisi konuşmacı olarak yer alacak. Açılış konuşmasında bu yıl beşincisini düzenledikleri Uludağ Ekonomi Zirvesi’ni her geçen yıl daha iyi noktaya taşımak için çaba sarf ettiklerini belirten Capital ve Ekonomist dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş, Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde çıtayı her yıl daha yükseğe çıkartacaklarını söyledi. İş dünyası temsilcilerinin kendileri için çok değerli olduğunu dile getiren Rauf Ateş, İstanbul ve Anadolu’da gerçekleştirdikleri etkinliklere katılan tüm iş dünyası temsilcilerine teşekkür etti. Konuşmasını hayatını geçtiğimiz ay kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’u anarak kapatan Rauf Ateş, Mustafa Koç’un yakın arkadaşlarının yer aldığı videoyu katılımcılara izletti. Videoda iş dünyasından Arzuhan Doğan Yalçındağ, Mehmet Ali Yalçındağ,Ümit Boyner, Cem Boyner, Oya Eczacıbaşı, Ayşegül Dinçkök, Osman Çarmıklı ve Müzisyen Fuat Güner yakın arkadaş oldukları Mustafa Koç hakkında anılarını paylaştı.


Birbirinden önemli isimlerin yer aldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin açılış konuşmasını yapan bir diğer isim ise zirvenin ana sponsoru olan Garenta’yı bünyesinde barındıran Çelik Motor’un CEO’su Bora Koçak oldu. Türkiye’nin en önemli ekonomi buluşması olan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne, Garenta olarak ana sponsorluk desteği vermekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Bora Koçak,Capital ve Ekonomist dergilerinin düzenlediği Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin bu yıl beşinci kez yapıldığını ve beş yıldır iş dünyasının nabzını tutan bu önemli etkinliğe destek vermenin gururunu yaşadıklarını kaydetti. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacılar yer aldığını ifade eden Bora Koçak, “Her bir oturumda işlenecek farklı konu başlıklarının ortak paydasında, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, ülkemizi dünya liginde hak ettiği noktaya taşımak var. Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ve hepimizin vizyonuna bu büyük hedef yön veriyor. Biz de Garenta olarak, kendi alanımız olan araç kiralama sektöründe benzer bir vizyona sahibiz” diye konuştu.


Güçlü sponsor desteği
Garenta’nın beşinci kez ana sponsorluğunu üstlendiği Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin co-sponsorları Ferko, Nef, Samsung, Turkcell, Türkiye İş Bankası, Türk Telekom, Vodafone oldu. Akkök, Cisco, Citibank, Doğa Koleji, DanoneNutricia, Global Yatırım Holding, Intel, Siemens, TEB, Tekfen, Verifone ve Zorlu Holding’in oturum sponsoru olduğu Zirve'de, Finansal Kurumlar Birliği, Kredi Kayıt Bürosu ve TAV Havalimanları destek sponsor olarak yer aldı. CNN Türk ve Hürriyet’in medya sponsoru olduğu Zirve’nin etkinlik sponsorluklarını Comodo, Denizbank, Integral Menkul Değerler ve Park Residences, konaklama sponsorluğunu Ağaoğlu, içecek sponsorluğunu ise Uludağ İçecek üstlendi.

 

 
Daha güncel ve hızlı takip için Twitter adresimizi ziyaret edebilirsiniz: http://twitter.com/perakendeorg


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri