“El ele kurduk, gönül gönüle kutladık”

31 Ekim 2012 Çarşamba

Yönetimini Jones Lang LaSalle’in yürüttüğü Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bulunduğu konumun en büyük alışveriş merkezi olma unvanına sahip, bünyesinde bulunan 155 markayla, 29 Ekim coşkusunu ziyaretçilerine yaşattı

el-ele-kurduk-gonul-gonule-kutladik

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 23-29 Ekim günleri arasında Atatürkçü Düşünce Derneği işbirliğiyle Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının en özel kareleriyle oluşturulan fotoğraf sergisinin yanı sıra Batı Koleji öğrencilerinin cumhuriyet konulu resimlerine ev sahipliği yaptı.

27 - 29 Ekim günleri arasında ise bütün bölge evlerine özel ölçülerde yaptırdığı Türk bayraklarının dağıtımını yapan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi Müdürü Karabayer, “Bayrak dağıtımında aldığımız olumlu tepkilerden çok memnunuz. Batıkentli 29 Ekim’e gösterdiği ilgiyi devam ettirdikçe, bayramlarımızı coşkuyla kutlamaya devam edeceğiz” dedi.

29 Ekim günü tüm ziyaretçilerine bayrak ve Atatürk rozeti dağıtımı yapan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirdiği Cumhuriyet Konseri ile Atamızın sevdiği şarkılar ve marşlarla coşkusunu bütün Batıkent’e taşıdı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri