Electro World, 33’üncü mağazasını Elazığ’da açtı

21 Mart 2013 Perşembe

Electro World, 33’üncü mağazasını bugün (21 Mart) Elazığ’da açtı. Sabah saat 06.00’da kapılarını açan Electro World Elazığ mağazası önünde açılışı 400’e yakın kişi bekledi

electro-world-33uncu-magazasini-elazigda-acti

Müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi, düşük fiyat garantisi ve en iyi hizmet kalitesiyle dikkat çeken Electro World Türkiye, Elazığ’da hizmet vermeye başladı. Türkiye genelindeki 33’üncü mağazasını açan Electro World, açılışın ilk 4 saatinde bin 500 kişiyi ağırladı.

Açılışa özel olarak 50 kişilik ekip ve 7 kasa ile hizmet veren Electro World Elazığ Mağazası’nda açılışın ilk saatlerinde 40’a yakın kampanyalı ürün arasında birçok üründe stok tükendi. En çok ilgi gören ürün grupları ise televizyon ve bilgisayar modelleri oldu.

Açılışa ilişkin olarak Electro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek, “Büyüme planlarımız içerisinde lokomotif olacak franchise iş modelinin en son örneği olan Elazığ mağazamız ile 18’nci franchise mağazamızı açtık. Electro World olarak ise Türkiye’de toplamda 33 mağazaya ulaştık. El sıkıştığımız yeni yatırımcılarla fark yaratan ve bir cazibe unsuru olan yeni mağazalar açmaya ve işbirlikleri kurmaya devam ediyor, mağazalarımızda müşterilerimize bol çeşit, düşük fiyat ve en iyi hizmet kalitesini sunarak fark yarattığımızı kanıtlamanın gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri