Electro World online mağazacılıkta 3 ayda 3 kat büyüdü

19 Ekim 2012 Cuma

Electro World Türkiye, online mağazacılıkta ilk 3 ayda tam 3 kat büyüme başarısı gösterdi. Türkiye perakende sektöründeki yüzde 3’lük online/off-line mağazacılık oranının aksine kendilerine en az İngiltere’deki yüzde 12’lik oranı hedef seçtiklerini belirten Electro World Genel Müdürü Bahadır Özbek, “İnternet satışlarında çok hızlı şekilde müşteri güvenini sağladık. Açıldığımız Temmuz ayından bugüne rekabetçi bir online satış deneyimi sunduk. Türkiye’nin her köşesine köy kasaba ayrımı yapmadan ulaşabiliyoruz. Dijital platformlarda tüketicinin yüzünü güldüren yeni sürprizlerle yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu

electro-world-online-magazacilikta-3-ayda-3-kat-buyudu

Kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli elektronik aksesuarlara kadar pek çok kategoride 25 bin çeşit ürünü artık electroworld.com.tr adresinden satışa sunan Electro World Türkiye, online mağazacılıkta kısa sürede büyük başarı yakaladı. Rekabetçi fiyatları ve üstün satış sonrası hizmetleri ile Temmuz ayından bugüne kadar geçen ilk 3 aylık sürede tam 3 kat büyüme yakalayan electroworld.com.tr, elektronik perakendede güvenli online mağazacılığın yeni adresi oldu.

Türkiye perakende sektöründeki yüzde 3’lük online/offline mağazacılık oranının aksine kendilerine en az İngiltere’deki yüzde 12’lik oranı hedef seçtiklerini belirten Electro World Genel Müdürü Bahadır Özbek, “İnternet satışlarında çok hızlı şekilde müşteri güvenini sağladık. Açıldığımız Temmuz ayından bugüne rekabetçi bir online satış deneyimi sunduk” şeklinde konuştu.

2015 yılına gelindiğinde Türkiye’de bir e-ticaret patlaması yaşanacağını özellikle vurgulayan Özbek,  “Electroworld.com.tr ile Türkiye’nin her köşesine kadar şehir, köy, kasaba ayrımı yapmadan ulaşabiliyoruz. İade vb konularda ise ‘Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni devreye sokuyor, bu kapsamda müşterimizin haklarını sonuna kadar koruyacak şekilde hareket ediyoruz. Ayrıca mobil teknolojiler için ürünler ve uygulamalar geliştirmeye başladık. Dijital platformlarda Electro World olarak çeşitli yeniliklere ve sürprizlere imza atacağız” açıklamasını yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri