Elvan bu kez Intersport için koştu

01 Ekim 2013 Salı

Intersport tarafından geçtiğimiz günlerde Belgrad Ormanı Ayvad Bendi’nde gerçekleşen 11 kilometrelik ödüllü Intersport Run etkinliğinde Elvan Abeylegesse koştu

elvan-bu-kez-intersport-icin-kostu

Intersport geçtiğimiz günlerde Belgrad Ormanı’nda koşu etkinliği düzenledi. Etkinlik Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu ve Milli atlet Elvan Abeylegesse’nin de katılımlarıyla gerçekleşti.

Intersport’un, Intersport Run etkinliği, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu’nun açılış konuşmasıyla saat 09.30’da başladı. Milli atlet Elvan Abeylegesse’nin de katılarak yarışmacılara destek verdiği koşuya 400 kişi katıldı.

Kategori birincileri ödüller kazandı
Koşuda galip gelenler ödüllendirildi. Koşuda yarışmacılar, genel klasman, 18-35 yaş, 36-45 yaş ve 46 yaş üzeri olmak üzere 4 kategoride ödül kazandı. Dereceye giren kadın ve erkek yarışmacıların ayrı ayrı ödüllendirildiği yarışmada, birinci olan kadın ve erkek yarışmacılar bin TL, ikinciler 750 TL ve üçüncüler 500 TL değerindeki hediye çekinin sahibi oldu.  Genel klasmanda galip gelen yarışmacılarsa Salomon, Polar, Kenwood ve Yurbuds’tan hediyeler kazandı.

Birçok hediye dağıtıldı
Start ve finish noktalarının aynı olduğu 11 km’lik parkurun start noktasında kurulan Intersport Run Kasabası’nda katılımcılara sporcu masajından ayak taban analizine kadar keyifli anlar yaşatan birçok hizmet sunuldu.

Salomon, Yurbuds, Unique, Alpro, Guarana Antartica, Polar, De’Longhi, Kenwood, Vision firmalarının tanıtım, ikram ve çeşitli etkinlikleri koşu boyucnca devam etti. Yarış sonrası etkinlik alanında McKinley ürünleri sponsorluğunda sürpriz çekiliş yapıldı ve hediye dağıtıldı. Ayrıca Number 1 FM’in medya sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik renkli birçok görüntüye sahne oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri