Emrah Serbes, Nata Vega’da kitaplarını imzalayacak

07 Şubat 2013 Perşembe

“Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisiyle adını duyuran yazar Emrah Serbes, Arkadaş Kitabevi Nata Vega Outlet mağazasında kitaplarını imzalayacak

emrah-serbes-nata-vegada-kitaplarini-imzalayacak

Türk polisiye edebiyatının önde gelen temsilcilerinden Emrah Serbes, 9 Şubat Cumartesi saat 17.00’de başlayacak imza gününde, okurlarıyla buluşacak. Serbes, “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”nin çıkış noktasını oluşturacak ilk romanı Her Temas İz Bırakır ve Son Hafriyat adını taşıyan ikinci romanı İletişim yayınlarınca yayımlandı.

Yazarın Her Temas İz Bırakır adlı ilk romanı Almanca’ya da çevrildi. Yazarın ilk öykü kitabı Erken Kaybedenler, Haziran 2009’da kitapçı raflarındaki yerini aldı. Emrah Serbes, “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” filminin senaristliğini de üstlendi.

Emrah Serbes’in, Arkadaş Kitabevi Nata Vega Outlet mağazasındaki imza gününe, sevilen dizi “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”nde rol alan bazı oyuncuların katılmaları da bekleniyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri