Emre Altuğ, Marmara Forum’da büyük bir şova imza attı

11 Şubat 2013 Pazartesi

Çağla Şıkel Altuğ ve Emre Altuğ, Sevgililer Günü’nü büyük coşkuyla Marmara Forum’da kutladı

emre-altug-marmara-forumda-buyuk-bir-sova-imza-atti

Marmara Forum, pop sanatçısı Emre Altuğ’u Sevgililer Günü konseri ile hayranlarıyla buluşturdu. Konsere motorsiklet üzerinde çıkan Emre Altuğ, konser boyunca bir an bile enerjisini kaybetmedi. Konser alanını dolduran herkesi eğlendiren Emre Altuğ’u izlemeye gelen ziyaretçilerin coşkusu görülmeye değerdi.

Konser öncesi yapılan basın toplantısında Emre Altuğ, “Sevgililere, âşıklara sorsanız onları en çok ne mutlu eder diye hep farklı cevaplar alırsınız. Ama bence insanların aşklarını birbirine en güzel anlatan yollardan biri müziktir. En mutlu anımıza ortak olan, bazen yüzümüzü güldüren, bizi eğlendiren bazen de hüzünlü anlarımızda dert ortağımız olan. Ben müzik yaşantım boyunca insanlara şarkılarımda bu duyguları vermeye, hissettirmeye çalıştım. Böyle bir günde bu duyguları onlarla birlikte paylaşıyor olabilmenin mutluluğu tarif edilemez” dedi.

9 Şubat Cumartesi günü Marmara Forum’da gerçekleşen Emre Altuğ Sevgililer Günü konserinde Çağla Şıkel Altuğ, KAÇUV’lu (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) çocukları yalnız bırakmayarak “Umut Kumbarası“ sosyal sorumluluk projesine destek oldu. Çağla Şıkel Altuğ KAÇUV’lu çocuklar için dev oyuncak kumbarası “Umut Kumbarası”’na KAÇUV Genel Sekreteri Gözde Kaymaz ile birlikte satın aldığı oyuncakları bağışladı.

Çağla Şıkel Altuğ, KAÇUV’a verdiği desteği şu sözler ile dile getirdi; “Marmara Forum’un KAÇUV ile işbirliği içerisinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi ‘Umut Kumbarası’na destek olmak, çocuklara vereceğimiz destek ile onları mutlu edebilmek. Benim de ‘Umut Kumbarası’ sosyal sorumluluk projesine bir katkım olabiliyorsa ne mutlu bana.”

Çağla Şıkel Altuğ, eşi Emre Altuğ’un Sevgililer Günü için verdiği konseri hayranları ile birlikte izledi. Tüm konser boyunca mutlulukları gözlerinden okunan çift, böyle bir günde hem sevenleri mutlu etmenin hem de çocuklara yardım edebilmenin mutluluğunu yaşadı.

Emre Altuğ Sevgililer Günü konserine Emre Erdemoğlu’na özel tasarlattığı iki adet sahne kostümle görsel anlamda da ziyaretçileri büyüledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri