Emre Kaya Optimum’da aşk rüzgarı estirecek

10 Şubat 2016 Çarşamba

İzmir Optimum Outlet AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ünlü şarkıcı Emre Kaya’yı ağırlayacak

emre-kaya-optimumda-ask-ruzgari-estirecek

En güzel aşk şarkılarının mimarı Emre Kaya 14 Şubat saat 16:00’da başlayacak konserde sevilen şarkılarını aşıklar için seslendirecek. Sevgililer Günü’nde İzmir’de hayranları ile buluşacak olan Emre Kaya albümünü imzalayıp, sevenleri ile hatıra fotoğrafı çektirecek.

Sevgililer Günü öncesinde Optimum’da sevenleri bekleyen Aşk Kabini hediye alternatifi arayanlara büyük bir sürpriz hazırlayacak. 13 Şubat tarihinde ziyaretçileriyle buluşacak olan Aşk Kabini, tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum ziyaretçileri Aşk Kabini’ne girme hakkı kazanacak. Sevgilisine alternatif hediye arayanlara öneri olacak Aşk Kabini’nde kendi sesinden kaydedilen aşk dolu Sevgililer Günü mesajları14 Şubat Pazar günü danışmadan alınacak. Alışveriş severler sevgililerine kendi seslerinden unutamayacakları özel bir hediye vermenin keyfini yaşayacak.

Aşkın ve sevginin daha da anlamlı hale geldiği bu özel gün için 8 ile 12 Şubat tarihleri arasında Optimum AVM mağazalarından 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyeleri çift kişilik özel menü ve çift kişilik sinema bileti kazanacak. Kampanya süresinceyapılacak alışverişlerin ardından danışma bankosuna gelerek kayıt yaptıranlar Optimum’dan bu özel hediyenin sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri