“En Baba Tavlacı”

12 Haziran 2017 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM’de Babalar Günü nedeniyle düzenlenecek tavla turnuvasında kıyasıya yarışacak olan babalar günlerini büyük bir heyecana dönüştürecek.

en-baba-tavlaci

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, Babalar Günü’nü tavla turnuvası ile kutlayacaklarını belirterek, “En Baba Tavlacı Kim Olacak” sloganıyla düzenlenecek turnuvaya yoğun katılım olmasını beklediklerini söyledi. Gizir, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü’nü özel bir etkinlikle kutlamak istedik. Turnuvaya katılım sınırlıdır. O nedenle tavlada iddialı olan tüm babaları zaman kaybetmeden başvurmaya davet ediyoruz” dedi.

 

18 Haziran Pazar Günü 14:00 – 16:00  saatleri arasında düzenlenecek turnuvada katılımcılar hem hünerlerini sergileyecek hem de çeşitli hediyeler kazanacak. Turnuvaya başvurular AVM içindeki Çocuk İnşaat Parkı’nda bulunan danışma masasına yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri