En büyük kütüphaneye Oasis desteği

15 Ocak 2015 Perşembe

OASİS Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, ‘Türkiye’nin En Büyük Kütüphanesi Projesi’ni desteklemeye başladı

en-buyuk-kutuphaneye-oasis-destegi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin (ÇOMÜ), Çanakkale Şehitleri anısına Türkiye’nin en büyük kütüphanesini kurmak amacıyla başlattığı ‘Hedef 1 Milyon Kitap’ kampanyası, Bodrum adına Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde de desteklenmeye başlandı.

Oasis Danışma önüne kurulan kitap toplama bağış kutusu Bodrumlulara seslenmekte, eski-yeni, dergi-kitap demeden, her tür yayını kapsayan kitap kampanyasına Bodrum halkının katkıları bekleniyor. Proje kapsamında Oasis, fazla miktarda bağışlanacak kitapları adresten teslim alma görevini de üstleniyor.

‘Kitap bağışlamak ister misiniz?’ sloganıyla yola çıkan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde, kampanyaya katılımın yüksek olduğu gözlemleniyor. 2015 yılına heyecan ile başlayan Oasis, yeni sosyal sorumluluk projeleriyle devam etmeyi hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri