En çok hangi AVM haber oldu?

09 Ocak 2013 Çarşamba

Interpress’in pek çok kentte AVM’ler üzerine yaptığı araştırmaya göre, İstinye Park, haberlerde en çok adı geçen AVM oldu

en-cok-hangi-avm-haber-oldu

Medya Takip Ajansı Interpress’in ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergileri tarayarak yaptığı araştırma sonuçlarına göre, 2012 yılında yayınlanan AVM haberleri, 2011 yılına göre yüzde 20’lik bir düşüş göstererek, 59 bin 523’e gerilediği belirlendi. Ünlü markaların yer aldığı mağazalarda yapılan özel aktiviteler, sergi, film galaları, sanatçıların imza günleri, eğlence ve spor aktiviteleri üzerinde yoğunlaştığı belirlendi.

Interpress’in pek çok kentte sadece alışverişin değil sosyal yaşamın da ayrılmaz bir parçası olan AVM’ler üzerine yaptığı araştırmaya göre, 2012 yılında ülke genelinde 50’yi aşkın ilde açılmış olan 300’e yakın AVM içinde, iş, sanat ve magazin dünyasının ünlü isimlerinin uğrak yeri olan ‘İstinye Park’ın yıl boyunca isminin yer aldığı 3 bin 218 haberle ilk sırada bulunduğu ortaya çıktı.

Hakkında çıkan 3 bin 50 haberle ‘Kanyon’ listede ikinci olurken, 2 bin 377 haberle ‘City’s’ ise üçüncülüğü aldı. Yıl boyunca toplamda 2 bin habere yaklaşan ve listede ilk 10 sıra içinde yer alan diğer AVM’ler ise; ‘Akmerkez’, ‘Espark’, ‘Özdilek’, ‘Bursa Kent Meydanı’, ‘Forum İstanbul, ‘Cevahir’ ve ‘Kayseri Park’ oldu.

Kaynak: Marketing Türkiye

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri