“En değerli mücevherat markası Atasay”

11 Temmuz 2013 Perşembe

Atasay, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance‘ın açıkladığı “Türkiye’nin En Değerli Markaları” listesinde mücevherat sektöründe yer alan tek marka oldu

en-degerli-mucevherat-markasi-atasay

Dünyanın En Değerli 500 Markası çalışması ile tanınan uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance, Türkiye’nin En Değerli Markaları listesini açıkladı. 2012 verileri baz alınarak yapılan araştırma sonucunda hazırlanan listeye mücevherat sektöründen girmeyi başarabilen tek marka Atasay Mücevherat oldu. Atasay bu yıl dünyanın 87 ülkesinde düzenlenen ve iki yılda bir gerçekleştirilen Superbrands Türkiye 2012 listesinde de mücevherat sektöründen yer alan tek marka olmuştu.

‘Ulaşılabilir Lüks’ kavramının Türkiye mücevherat sektöründeki ilk uygulayıcısı olan Atasay, 2007 yılından beri tek taşın erişilmez algısını yıkmak için yaptığı iletişim ve pazarlama faaliyetleri, düşük gramajlı ürünlerle ürün gamının genişletilmesi, ilk outlet ve fabrika satış mağazası ile dağıtım kanallarının çeşitlendirilmesi, Altıncı Gün uygulaması ve son olarak da Geleneksel Altın Çadır Günleri ile kategorinin büyümesine öncülük ediyor.

Kurulduğu günden beri 110 milyonun üzerinde dünya kadınını takıları ile buluşturan Atasay’ın 2023 yılı vizyonu dünya mücevherat sektörüne yön veren en büyük 10 markadan biri olmak. Bu kapsamda 2023 yılına kadar dünyada ve Türkiye’de toplam 500 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Atasay, yurtdışında önce üründe sonra da mağazacılıkta markalaşmayı planlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri