En iyi arkadaşınızın tüm ihtiyaçları Tchibo’da

13 Ağustos 2013 Salı

Tchibo, yeni teması “En İyi Arkadaşım” ile evcil hayvanlara ait tüm ihtiyaçları karşılıyor

en-iyi-arkadasinizin-tum-ihtiyaclari-tchiboda

Tasmadan mama çantalarına, fonksiyonel kaplardan eğlenceli oyuncaklara uzanan geniş koleksiyon yarın (14 Ağustos) tüm Tchibo mağazalarında Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında ziyaretçilerini bekliyor.

Dışarıda oynarken ihtiyaç duyulacak oyuncaklar ve tasmalardan, yorgun bir şekilde eve dönüldüğünde temizlik için kullanılacak tüy fırçalarına, farklı oyun ve antrenmanlar için köpek oyun parkurundan ev içi kullanımlara uygun köpek yataklarına uzanan koleksiyon, bakım kılavuzu ve damlalı oyun setiyle evcil hayvanların her tür ihtiyacını bilinçli bir şekilde karşılamaya yardımcı oluyor.

Evcil hayvan bakımı ve oyunlarına ait ürünlerin yanı sıra, binicilik için gerekli tüm kıyafet ve aksesuarlara da yer veren “En İyi Arkadaşım” teması, binici pantolonları, kaskları, eldiven ve ceketleri satışa sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri