En samimisi hepsiburada.com

04 Aralık 2014 Perşembe

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, MediaCat ve IPSOS işbirliğiyle yapılan Türkiye’nin En Samimi Markaları 2014 araştırmasında e-ticaret kategorisinde birinci seçildi

en-samimisi-hepsiburadacom

Hepsiburada.com’un tüketici odaklı hizmetlerinin fark yaratan sonuçları, sektöre yönelik araştırmalarda gözler önüne seriliyor. En iyi online alışveriş deneyimini yaşatmak için müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz eden ve en doğru çözümleri sunan hepsiburada.com, “Türkiye’nin en samimi e-ticaret sitesi” oldu.  

2011, 2012 ve 2013 yıllarında “Türkiye’nin en sevilen markası”, 2013 yılında ise “Yılın e-ticaret sitesi” seçilen hepsiburada.com, önemli bir unvana daha layık görüldü. MediaCat ve IPSOS işbirliğiyle yapılan “Türkiye’nin En Samimi Markaları 2014” araştırmasında, e-ticaret kategorisinin zirvesinde hepsiburada.com yer aldı.

Tüketicinin en samimi bulduğu markaların hangileri olduğu sorusuna yanıt arayan araştırma, 1 – 28 Eylül 2014 tarihleri arasında, Türkiye’nin temsili 12 şehrinde, 15-60 yaş arasında 1200 kişinin katılımıyla yapıldı. Kadın ve erkek tüketicilerin eşit oranda katıldığı araştırma, bilgisayar destekli telefon görüşmeleri tekniğiyle (CATI) gerçekleştirildi.

Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan, müşterilerle alışverişin ötesine geçen bir bağ kurmaya çalıştıklarını, ihtiyaç duydukları ürünleri, en iyi servis ve uygun fiyatlarla onlara sunduklarını belirterek, şunları söyledi, “Türkiye’de online alışverişin referans platformu olarak, tüketicilerin hayatına değer katmak için çalışıyoruz. Ayda 15 milyon ziyaretçiye 500 bin ürün çeşitliliği ile servis yapıyoruz. Bu yüksek trafiği doğru bir şekilde yönetmek için müşterilerimizin tüm yorumlarına ve taleplerine kulak veriyoruz. Web sitemizde, sosyal medyada, call center hizmetimizle müşterilerimizi 360 derece dinliyoruz. Hepsiburada.com’un dümeninde aslında müşteriler yer alıyor. Onlar nereye gitmek isterse biz de yönümüzü oraya çeviriyoruz. Müşteri deneyimini iyileştirmek için yaptığımız çalışmaların böyle değerli unvanlarla taçlandırılması da bizi çok mutlu ediyor.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri