Enza Home Londra’da 2’nci mağazasını açtı

23 Ekim 2015 Cuma

Türk mobilya sektörünü dünyada da başarıyla temsil eden Yataş Grup, yurt dışındaki 40’ıncı mağazasını İngiltere’de açtı. Dekorasyonda şıklığı ve konforu İngiliz tüketicilerle buluşturacak ikinci Enza Home Mağazası, İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmete açıldı

enza-home-londrada-2nci-magazasini-acti

Türk mobilya sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi Yataş Grup, yurt dışındaki varlığını yeni yatırım ve yatırımcılarla hızla genişletmeye devam ediyor. İngiltere’nin başkenti Londra’da ikinci Enza Home Mağazasını şehrin kuzeyinde Edmonton bölgesinde Silver Point’te açan Yataş Grup, yeni mağazasında modern, şık, fonksiyonel ve ulaşılabilir tasarım sunan ürünlerini müşterilerin beğenisine sunacak.

Enza Home Mağazası açılış törenine Yataş Grup Genel Müdürü Nuri Öztaşkın, Genel Müdür Yardımcısı Ersin Serbes ve İhracat Grup Yöneticisi Serkan Şen katıldı.

Yataş Grup Genel Müdürü Nuri Öztaşkın, açılışta yaptığı konuşmada, şunları söyledi: “Kuruluşumuzdan bu yana her geçen gün gelişen teknolojimiz ve artan kalite standartlarımız ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Dış pazarlara açılma serüveninde önemli yollar kat ediyoruz.  2016 yılı sonuna kadar yurtiçinde 41 yurtdışında da 22 mağaza açmayı hedefliyoruz. 2020 hedefimiz 1,1 milyar TL ciro ve yarısı yurtdışında olmak üzere bin 200 mağaza. Bu hedefimize ulaşmak için önemli yollar kat ettik, etmeye de devam ediyoruz. Uluslararası alanda amacımız dünyadaki her 5 milyon insana bir Enza Home, her 1 milyon insana da bir Yataş Bedding mağazası açmak. 2023 yılında da Türkiye’de ilk 100 firma arasına girmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde yurtdışı mağaza yatırımlarımız devam edecek ve yapacağımız mağaza yatırımları ile hem mobilya hem de yatak alanında uzman bir marka olduğumuzu yurt dışında da kanıtlayacağız.”

Yatak ve mobilya sektörünün kalitesiyle fark yaratan lider markası Yataş Grup, önümüzdeki altı ay içerisinde İngiltere’nin batısında yer alan Birmingham’da bir Enza Home mağazası daha açacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri