Erasta AVM açıldı

29 Mart 2013 Cuma

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Antalya’da hayata geçirilen ve Antalya’da ilk kez yarı açık olarak mimari düzenlemesi yapılan Erasta AVM, H&M – Bauhaus – ElectroWorld gibi markaları içinde barındırıyor

erasta-avm-acildi

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Antalya’da hayata geçirilen Erasta AVM açıldı. 40 bin metrekarelik alanda faaliyet gösteren Erasta AVM, gerek yarı açık konseptli olması, gerek Antalya için yeni markaları barındırması açısından ilkleri temsil ediyor.

Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan Erasta AVM, 55 mağazası, bin 300 adetlik otopark ile 40 bin metrekarelik alanda faaliyet göstermesinin yanı sıra Antalya’da ilk kez yer alacak olan H&M, Bauhaus,  Electro World gibi markalardan oluşan bir alışveriş yelpazesi sunuyor.

Uluslararası mimarlık ofisi Broadway Malyan tarafından tasarlanan Erasta AVM, konumu ve farklı konsepti ile de dikkat çekiyor. Antalya’da ilk kez yarı açık konsepti ile alışveriş severlerle buluşan Erasta, hem alışverişi hem de sosyalleşmeyi vadediyor.

Markaların Antalya çıkarması
Projede yer alan ve 14 bin metrekare alanda 120 bin ürün çeşidi ile hizmete açılan Bauhaus, Antalya’daki yapı marketi boşluğunu doldurmak için yola çıkarken, Electro World de Türkiye’deki 34’üncü mağazasını Erasta AVM’de açtı. H&M de Erasta AVM’de yeri alan markalardan bir tanesi. H&M, Antalya bölgesinde ilk kez açılacak.

Erasta AVM, erkek, kadın ve çocuk ürünlerinde Colin’s, YKM, Avva, Opticity, Yelss, LCW, De Facto, Mavi, Loft, Koton, Step by Step, Batik, RodiMood, Penti, Mutlu Bebe, Deichmann, Watsons, Flormar, İntersport ve Adidas ile hizmet verirken, ev ürünlerinde Esse, English Home, Belle Home ile çocuklar için eğlence ve alışveriş amaçlı Funny Park, Toyzz Shop ile hizmet verecek. Erasta AVM’de ayrıca Teknosa, Migros ve Turkcell geniş alanlarda yer alırken, yiyecek katında Starbucks, Burger King, Doyum, İkbal, Antalya Sofrası, Park Döner, Bay Döner, Dr. Pizza, Polen Tantuni, Çağdaş Köfte Dürüm yer alıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri