Erdal Özyağcılar, “Uçlar”ı izlemek için Kozzy’deydi

05 Şubat 2014 Çarşamba

Tiyatronun yanı sıra pek çok sinema ve televizyon filminde canlandırdığı karakterlerle milyonların gönlüne taht kuran ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar, kızı Zeynep Özyağcılar’ın başrolde oynadığı “Uçlar” isimli tiyatro oyununu izlemek için Kozzy AVM’ye geldi

erdal-ozyagcilar-uclari-izlemek-icin-kozzydeydi

Erdal Özyağcılar’ı karşılarında gören ziyaretçiler şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşadı. Heyecanla kendisiyle sohbet etmek ve fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmayan Özyağcılar, samimi ve esprili tavırlarıyla sevenlerinin kalbini bir kez daha fethetti.

Özyağcılar’ın yeni kurduğu Tiyatro Martı tarafından Kozzy AVM’deki Gönül Ülkü - Gazanfer Özcan Sahnesi’nde “Uçlar” isimli oyunu izlemek ve destek vermek amacıyla Kozzy’ye gelen ünlü oyuncu, başroldeki kızını izlerken hem heyecanlandığını hem de gurur duyduğunu söyledi.

Şiddete maruz kalan bir kadının erkeği etkisiz hale getirmesiyle rollerin nasıl değiştiğini anlatan, William Mastrasimone'un gerilim dolu dramı “Uçlar” isimli tiyatro oyununun yönetmeni ise Fikter Urağ. 18 yaş sınırı olan ve tiyatro seyircisini her saniyede gerçeklerle yüzleştiren oyunun başrollerde ise Zeynep Özyağcılar, Aydin Şentürk, Bahar Çebi ve Simge Defne rol alıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri