Erzurum AVM’de yarışma sonuçları belli oldu

06 Mayıs 2013 Pazartesi

Erzurum Alışveriş Merkezi, 22 – 28 Nisan günleri arasında Erzurum Çocuk Kulübü üyeleri arasında gerçekleştirdiği resim yarışmasında ilk 3’e giren minik ziyaretçilerini belirleyerek ödüllerini takdim etti

erzurum-avmde-yarisma-sonuclari-belli-oldu

Erzurum AVM 22 – 28 Nisan günleri arasında Ezi’nin Oyun Evi adını verdiği Çocuk Kulübü alanında gerçekleştirdiği resim yarışmasında ilk 3’ e giren resimleri belirledi ve minik ziyaretçilerine hakettiği ödülleri verdi.

400’e yakın yarışmacının katıldığı yarışmada 8 yaşındaki Berrak Kireççi, birinci olarak LC Waikiki mağazasında geçerli olan 100 TL’lik hediye çekinin sahibi oldu. İkinci olan Dilara Ömür’e yine aynı mağazanın 75 TL’lik hediye çeki verilirken 4 yaşındaki Ravzanur Yetim’e ise 50 TL’lik hediye çeki verildi.

Bunların dışında Erzurum AVM, katılımcılar arasından önümüzdeki dönem okula başlama çağında olacak olan 3 minik yarışmacısını ise yaz tatili süresince Soroban World Mental Aritmetik programına ücretsiz olarak gönderecek. 

Erzurum AVM, Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna farklı bir renk katarak Erzurumlu minikleri sevindirdi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri