Erzurum AVM’den ramazan kampanyası

04 Temmuz 2013 Perşembe

Erzurum Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için farklı bir ramazan kampanyası başlattı

erzurum-avmden-ramazan-kampanyasi

Erzurum’un Avrupa standartlarındaki ilk ve tek alışveriş merkezi olan Erzurum Alışveriş Merkezi 4 – 21 Temmuz günleri arasında daha önceki kampanyalarından farklı olacak bir kampanya başlattı. 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterileri Erzurum AVM’den ramazana özel hazırlanmış gıda paketlerini alarak çıkacak.

Ayrıca her yıl Palandöken Belediyesi’nin yardıma muhtaç ailelere gıda paketi ulaştırma çalışmalarına farklı ölçeklerde katkıda bulunan Erzurum AVM, bu sene bu katkıyı müşterileri ile beraber yapacak. Alışverişini yaparak kampanyaya katılmaya hak kazanan müşterilerimiz gıda paketlerini kendilerine alabilecekleri gibi bağış formunu doldurup bırakarak yardıma muhtaç ailelere de gönderebilecek.

Erzurum AVM Müdürü Kemal Ünal, düzenleyecekleri kampanya ile Erzurumlulara verdikleri değerin altını çizerek hem kendilerini tercih eden müşterilerine güzel bir hediye vermek istediklerini hem de yardıma muhtaç aileler ile müşterileri arasında bir köprü görevi üstleneceklerini belirtti. Ünal, toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir ramazan ayına daha kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek, tüm misafirlerini Erzurum AVM’ye beklediklerini sözlerine ekledi.

Haftanın yedi günü 10.00-22.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayan Erzurum Alışveriş Merkezi, ramazan döneminde 9 Temmuz - 4 Ağustos günlerinde, saat 10.00 ile 23.00 arasında, 5 – 7 Ağustos günlerinde ise 10.00 ile 00.00 arasında ziyaretçilerine ev sahipliği yapacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri