Erzurum’da alışverişin saati değişiyor

18 Ekim 2012 Perşembe

Erzurum AVM, Kurban Bayramı öncesinde merkezinin çalışma saatlerini değiştirerek alışverişin süresini uzatıyor

erzurumda-alisverisin-saati-degisiyor

Yaklaşan Kurban Bayramı sebebiyle müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için merkezinin çalışma saatlerini değiştirerek misafirlerini ağırlamayı bekleyen Erzurum AVM’nin bayram öncesi ve bayram sürecindeki çalışma saatleri şu şekilde olacak: 20 – 22 Ekim günleri arasında 10.00 – 23.00, 23 ve 24 Ekim günlerinde 10.00 – 00.00, 25 Ekim’de (bayramın 1’inci günü) ise 14.00 – 22.00.

Kurban Bayramı’nın 2’nci gününden sonra normal çalışma saatleri olan 10.00 – 22.00 periyoduna geri dönecek olan Erzurum AVM’nin Müdürü Kemal Ünal, “Bu uygulama ile merkezimizin çalışma saatlerini,  kaliteli hizmet anlayışımizdan ödün vermemek koşuluyla halkın ihtiyaçlarına göre ayarladık. Bu süreçte alışveriş yapacak olan müşterilerimizin mağdur olmaması için yapılan bu değişiklik için destek olan tüm kiracılarımıza teşekkür ediyorum. Bu vesileyle hem sizlerin hem de her zaman yanımızda yer alan misafirlerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum“ dedi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri