Esenlik Marketler büyüyor

09 Haziran 2014 Pazartesi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Marketler, 34’üncü mağazasını Kahramanmaraş Doğukent’te açtı

esenlik-marketler-buyuyor

29’u Malatya’da olmak üzere Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesi ve Kahramanmaraş’taki 5 mağazası ile toplam mağaza sayısını 34’e çıkaran Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Marketler, büyümeye devam ediyor.

Esenlik Marketler Genel Müdürü Hulusi Boyraz, süpermarket işletmesinde çeyrek asırlık bir deneyime sahip olduklarını belirterek, “1990 yılından bu yana sektörde kazandığımız tecrübe ve gördüğümüz teveccüh sayesinde, istikrarlı bir şekilde şubelerimize yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. İsteğimiz bu güven duyulan markayı bölgemize yaymak. Bu düşünce ile Kahramanmaraş’ta dördüncü şubemizi hizmete açtık. Beşinci şube yeri tutuldu, çalışmalar başlatıldı, kısa zamanda hizmete başlayacak. Ayrıca yakın bir zamanda Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde iki şube açacağız. Fizibilite çalışmaları neticesinde bu iş için olgunlaştığını tespit edeceğimiz yerlerde yeni şubeler açmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Esenlik’in Doğukent Şubesi’nde demirbaş tercihi ise Üçge’den yana oldu. Üçge Malatya Bayii Mes Mağaza Ekipmanları Genel Müdürü Ali Haydar Kılıç, başta Malatya olmak üzere Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Siirt, Kahramanmaraş, Adıyaman, Tunceli, Muş illerinde mağaza ekipmanları ve donanımları alanında yaklaşık 20 yıldır hizmet verdiklerini belirterek “Bölgemizin önemli perakende zincirlerinden, birçok perakendeci tarafından örnek alınan Esenlik marketlere de hizmet vermenin, kendilerinin tercihi olabilmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri