ESET, döviz kurunu 1.90 TL’ye sabitledi

20 Mart 2014 Perşembe

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, kurumlara yönelik ESET Endpoint Solutions ürünlerinin satışında dolar kurunu 1.90 TL’ye sabitledi. ESET, böylece kurumsal müşteriler için 2013 yılı fiyatlarına dönmüş oldu

eset-doviz-kurunu-190-tlye-sabitledi

10 bini aşkın kurumsal müşterisiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, şirketler için yeni bir kampanyaya başladı. ESET, kurumlara yönelik güvenlik çözümlerinin satışında döviz kurunu 1.90 TL’ye sabitleyerek, ürünlerini müşterilerine 2013 yılı fiyatlarıyla sunuyor.

Müşterilerini döviz kurundaki dalgalanmalara karşı korumak istediklerini aktaran ESET Türkiye Satış Müdürü Barbaros Akkoyunlu, “Yaptığımız bu kampanya ile geçen yılın yaz aylarındaki dolar kuruna dönmüş olduk. Böylece müşterilerimize hem istikrarlı bir fiyatlandırma hem de yaklaşık yüzde 15’lik bir indirim avantajı sunmuş olduk“ diye konuştu.

Hem yeni ürün hem de yenileme için geçerli
30 Nisan 2014 gününe kadar süren kampanya, 26 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli. Hem yeni satışlarda hem de yenileme satışlarında uygulanan bu kampanya, tüm kurumsal ESET güvenlik çözümleri için geçerli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri