ESET korurken ingilizce öğretiyor

19 Ağustos 2014 Salı

Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, kullanıcılarına tam 49 Euro değerinde 1 aylık online İngilizce eğitimi hediye ediyor. 30 Kasım gününe kadar ESET NOD32 veya ESET Smart Security ürünü satın alarak aktive eden kullanıcılar bu imkandan faydalanabiliyor

eset-korurken-ingilizce-ogretiyor

15 Ağustos – 30 Kasım günleri arasında ESET NOD32 veya ESET Smart Security ürünü satın alarak aktive eden herkes 49 Euro değerindeki online İngilizce eğitim imkanından faydalanabiliyor. ESET Türkiye, bu kampanyayı dünyanın en büyük online İngilizce dil eğitim kuruluşlarından olan EF Englishtown işbirliğiyle gerçekleştiriyor. Dünya çapına yayılmış öğretim kadrosuyla EF Englishtown, 20 milyondan fazla kişinin İngilizce konuşmasına yardımcı oldu.

Yeni ve derinlikli algılama teknolojilerine sahipler
Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımları olarak öne çıkan ESET NOD32 ve ESET Smart Security, bilgisayar sistemlerini hedef alan virüs, truva atı, solucan, rootkit, botnet, oltalama teknikleri ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı en yeni teknolojiyle ve geliştirilmiş algılama metotlarıyla hareket ediyor.

Yeni saldırı uygulamalarıyla mücadele etmek üzere hazırlanan 7’inci versiyonuyla dijital güvenlik sunan NOD32 ve Smart Security, yeni geliştirilen Exploit Blocker (Suistimal Önleyici) uygulamasıyla sıfırıncı gün tehditleri olarak da bilinen, yeni ve keşfedilmemiş kötü amaçlı yazılımlara karşı karşı koruma sağlıyor. Yazılımlarda yer alan ve antivirüs sektöründe yeni ufuklar açan bir başka yeni uygulama olan Advanced Memory Scanner (Gelişmiş Bellek Tarayıcı) ise diğer teknolojilerin saptayamadığı ve tarayıcı gizlenme tekniklerini kullanarak algılanmaktan kaçınan kötü amaçlı yazılımlardan korunmaya yardımcı oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri