ESET’ten sonbahar kampanyası

20 Eylül 2013 Cuma

ESET, kurumsal ürünlere yüzde 20 indirim uyguluyor

esetten-sonbahar-kampanyasi

ESET, kurumlara yönelik Enpoint Security ürünlerinde yüzde 20 sonbahar indirimi uyguluyor. Ayrıca tüm Bonus kredi kartlarına peşin fiyatına 3 ay erteleme ve 4 ay vade imkânı da sunuyor. Kampanya, 31 Ekim gününe kadar devam ediyor.

Siber tehditlere karşı proaktif koruma lideri olan ESET, internet kaynaklı saldırılara karşı güvenli çalışmanın yöntemini sonbahar fırsatıyla sunuyor. ESET, kapsamlı korunma özelliklerini barındıran, ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünleri başta olmak üzere, tüm kurumsal çözümlerinde yüzde 20’lik indirim sağlıyor.

Hem indirim hem ödemede kolaylık
ESET, yüzde 20’lik indirimin yanı sıra tüm Bonus kredi kartlarına 3 ay erteleme ve/veya 4 ay vade imkânı da sağlıyor. Diğer kredi kartlarına da vade farksız tek çekim imkânı sunuyor. 31 Ekim 2013 gününe kadar sürecek olan kampanya, tüm yenileme ve yeni kurumsal lisans alımlarında geçerli.

Endpoint Çözümleri
ESET Endpoint Çözümleri, bilgi işlem personeline tek bir yönetim konsolundan sistem üzerinde tam kontrol sunuyor. Kurumsal yapılardaki ağ sistemini yavaşlatmadan çalışan ve pek çok özelleştirme seçeneği sunan Endpoint Çözümleri, Antivirus, Antispyware ve Antispam özellikleriyle tam kapsamlı koruma sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri