Espark, 5’inci yaşını hediyelerle kutluyor

20 Eylül 2012 Perşembe

Espark Alışveriş Merkezi, 2007 yılında kuruluşundan bu yana ziyaretçilerinin en güzel anlarına ortak olmanın 5’inci yıl dönümünü 40 gün 40 gece kutlayacak

espark-5inci-yasini-hediyelerle-kutluyor

31 Ekim’de 5’inci yaşını dolduracak olan Espark Alışveriş Merkezi kuruluş yıl dönümünü hediyeler ve etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Espark, 21 Eylül - 31 Ekim günleri arasında gerçekleşecek bu kampanya ile ziyaretçilerine 5 hediye kazanma şansı sunuyor.

21 Eylül – 31 Ekim günleri arasında Espark Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplam 100 TL ve katlarında alışveriş yapan tüm ziyaretçilere, fişlerini beyan etmeleri halinde 5’inci yıl hediye çekiliş noktalarında hostesler tarafından çekilişe katılım hakkı verilecek.

6 Kasım Salı günü saat 13.30’da Espark Alışveriş Merkezi’nde noter huzurunda gerçekleşecek çekilişte dağıtılacak olan hediyeler; 1 adet Mercedes Benz C180 2012 model, 1 adet Harley Davidson motorsiklet 2012 model, 3 çifte tatil; Bangkok, Pattaya, Singapur / Moskova, St. Petersburg / Dubai.

5’inci yıl kutlamalarının tanıtım basın toplantısı, yarın (21 Eylül) saat 18.30’da düzenlenecek. Toplantının ardından saat 19.00’da düzenlenecek gala, İlhan Şeşen ve Kürşat Başar’ın mini konseriyle devam edecek. 5’inci yıl kutlamaları şerefine devasa bir kutlama pastası Espark Mağaza Müdürleri ile birlikte kesilecek.

6’ncı Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamındaki kapanış konseri Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile 22 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Volkan Konak, Espark Alışveriş Merkezi konser alanında sahne alacak. Dido, Yarim Yarim, Haydar Haydar, Mimoza çiçeği isimli şarkılarıyla gönüllere taht kuran özgün müziğinin güçlü sesi Volkan Konak, şarkılarını bu kez Eskişehirliler için seslendirecek.

Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla 24 Eylül’de başlayacak olan Kutu Kutu yarışması ise 24 Eylül – 24 Ekim günleri arasında her pazartesi, Salı, çarşamba 16.00 – 17.00 saatleri arasında Espark Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine mağazalarından sürpriz hediyeler kazandıracak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri