Espark Sevgi Tüneli’nde kalplere sevgi aşılayacak

04 Mart 2015 Çarşamba

Açıldığı günden itibaren, gerçekleştirdiği etkinliklerle Eskişehir’in sosyal yaşamına farklı bir boyut kazandıran Espark Alışveriş Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün farkındalığını yaratmak için özel bir etkinlik düzenleniyor

espark-sevgi-tunelinde-kalplere-sevgi-asilayacak

Espark AVM, Dünya Kadınlar Günü’nde kadına şiddete hayır demek için Espark AVM Müdürü Sn. Gökay Uzar, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Sn. Nuray Akçasoy ve ELİD (Eskişehir Lider İş Adamları Derneği) Yüksek İstişare Kolu Başkan Yardımcısı Sn. Hüsniye Tali’nin katıldığı bir basın toplantısı düzenledi.

Düzenlenen Basın toplantısında 8 Mart Kadınlar Günü’nün 105’nci yılı kutlanarak, düzenlenen etkinliklerle Kadına Şiddete Hayır demenin farklı yollarına başvurulduğu açıklandı. Espark AVM içerisine kurulan Sevgi Tüneli ile kalplere dokunmanın ve herkesin kendisinin ifade edebilmeleri için bir platformun hazırlandığına dikkat çekildi.

Yapılan açıklamada; Sevgi Tünelinde hem kadınların hem de erkeklerin dileklerinin yer aldığı, Kadına Şiddetin bir kadın problemi olmadığı aksine kadınların yaşadığı bu problemin, bir insanlık sorunu olduğu dile getirildi. Sevgi Tüneli ve Şiddete Hayır Duvarı, 8 Mart Pazar gününe kadar Espark Alışveriş Merkezi Zemin Katta yer alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri