Espark ziyaretçilerini farkındalığa davet ediyor

28 Nisan 2016 Perşembe

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi bu sefer de sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir etkinlik gerçekleştiriyor

espark-ziyaretcilerini-farkindaliga-davet-ediyor

Espark AVM, Eskişehir Köprübaşı Lions Kulübü ve Başak Kiremit Grubu’nun işbirliği ile önemli bir sosyal sorumluluk projesi, Espark ziyaretçilerinin katılımı ile gerçekleştiriliyor. Amaç toplumun Alzheimer hastalığına dikkatini çekmek ve çözüm bekleyen problemler ile ilgili farkındalık oluşturmak. 2016 Alzheimer Farkındalık etkinliği kapsamında Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Alzheimer Merkezi’ne katkı sağlanacak olup, proje kapsamında Espark Alışveriş Merkezi’nin değerli ziyaretçilerinin alışverişlerine de farklı bir misyon yüklenmiş olacak.


30 Nisan – 8 Mayıs günleri arasında Espark Alışveriş Merkezi bünyesinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişlerin 10 TL’si ziyaretçilerin adına Espark Alışveriş Merkezi tarafından Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Alzheimer Merkezine bağışlanacak. Kampanyaya katılım için yapılan alışveriş fişleri ile alışveriş merkezi içerisinde kurulmuş olan başvuru standına kayıt yaptırmak yeterli olacak. Kayıt yaptıranlar “Sevgi Unutulmaz Duvarına” kişinin ismi yazılı sembolik tuğlayı duvara yerleştirerek kampanyaya iştirak edecek.


Sevgi Unutulmaz Duvarı tamamlandığında Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Alzheimer Merkezi’ne konumlandırılıp, değerli kampanya katılımcıların isimleri ölümsüzleştirilecek. Düzenlenecek kampanya ile beraber eş zamanlı olarak Espark Sosyal medya mecraları üzerinde de katılım sağlanmakta. facebook.com/esparkavm adresinde düzenlenen su doku yarışmasına katılan ve sudoku bulmacısını doğru olarak çözen her kişi kampanyaya 1 TL katkı sağlamış olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri