Espark’a 7 Hermes Ödülü

05 Mayıs 2016 Perşembe

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi, pazarlama dünyasının önde gelen organizasyonu AMCP (Association of Marketing and Communication Professionals) tarafından düzenlenen Hermes Creative Awards’da 7 ödül kazandı

esparka-7-hermes-odulu

 

Yarışmaya 2015 yılında gerçekleştirdiği iki ayrı etkinlik ile başvuran Espark, başvurduğu bütün kategorilerde ödüle layık görüldü. “Bayramlar Bizim İçin Sizinle Güzel” etkinliği ile iletişim/pazarlama kampanyası, viral pazarlama, sosyal pazarlama kampanyası, özel etkinlik, dijital pazarlama kampanyası kategorilerinde beş Platin Hermes Ödülü alırken, Neuroland etkinliği ile özel etkinlik ve iletişim/pazarlama kampanyası dalında iki Gold Hermes Ödülü’nün sahibi oldu.

Espark kazandığı beş Hermes ödülü ile ödüllerine yenilerini eklerken, yaptığı aktivitelerin ve etkinliklerin kalitesini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Kimler alıyor bu ödülü?
Dünyanın önde gelen pazarlama uzmanları tarafından kurulan AMCP, 1995 yılından beri pazarlama ve iletişim alanında düzenlediği Hermes Creative Ödülleri ile dünya çapında başarılı projeleri ödüllendiriliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri