Espark’ta Sevgililer Günü haftası dolu dolu

13 Şubat 2013 Çarşamba

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi eğlendirici aktivitelerini sürdürüyor. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak Espark Alışveriş Merkezi özel dekorasyon, etkinlikleri ve mağazaların sevgililer günü kampanyaları ile çiftleri hediye almaya davet ediyor

esparkta-sevgililer-gunu-haftasi-dolu-dolu

Her Çarşamba ve perşembe günleri 16.00-18.00 ve cuma günleri saat 19.00-21.00 saatleri arasında canlı piyano dinletisi eşliğinde Espark’ta alışveriş yapabilir, alışveriş yapan ziyaretçiler ise Espark danışmadan sevgililer gününe özel aşk cd’si alabilirler.

Her yıl olduğu gibi bu yılda gelenekselleşen “Aşk Tüneli”nde siz de sevgilinize duyduğunuz hisleri kağıda dökün. Espark’ta kurulan stantta PTT ile ortaklaşa düzenlenen “aşk mesajını yazmak senden göndermesi bizden” kampanyası ile PTT Genel Müdürlüğü tarafından sevgililer günü için özel tasarlanan “PTT Tebrik Kartları” ile sevgilinize aşk dolu mesajlarınızı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Sevgililer gününü unutulmaz kılmak istiyorsanız Espark’ta Sevgililer günü hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. Espark Alışveriş Merkezi’ndeki her türlü indirim, kampanya, moda ve etkinlikleri www.facebook.com/esparkavm adresinden takip edebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri