Euro Gıda büyük fuardaydı

07 Ekim 2013 Pazartesi

Konserve ve turşu sektöründe hizmet veren Euro Gıda, dünyanın en büyük gıda fuarında yerini aldı

euro-gida-buyuk-fuardaydi

Euro Gıda, dünyanın en büyük gıda fuarı olan Anuga Gıda Fuarı’nda en son lezzetlerini dünyaya tanıttı. Melismarkası’yla konserve ve turşu sektöründe tüketicisine sunduğu özgün ve yerel lezzetlerle öne çıkan Euro Gıda’nın hedefi “Türkiye’nin turşu ve konserve lezzetlerini tüm dünyaya sevdirmek ve tattırmak.”

Euro Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Önen,  “Türkiye merkezli ama global vizyonlu bir firma olarak, Almanya Köln’deki Anuga Gıda Fuarı’nı ayrıca önemsiyor ve destekliyoruz. Sektöründe yenilikçiliğiyle öne çıkan Euro Gıda olarak, farklılaştığımız ve fark yarattığımız başlıca konu bu.  Bunun dışında, ürünlerimize Türk tadını koyuyoruz ve Türk tadıyla üretilen turşuların Avrupa’da geleceğinin çok yüksek olduğuna inanıyoruz. Amacımız bu lezzeti bütün dünyanın tatması” şeklinde konuştu.

Dünyanın en büyük gıda fuarı olma özelliğini taşıyan Anuga Gıda Fuarı, 5-9 Ekim günleri arasında Köln’de düzenlendi.  32’nci Anuga Gıda Fuarı’na 100’ün üzerinde ülkeden yaklaşık 6 bin 700 firma yer aldı.

Gıda sektörüne ilişkin, ürün, marka ve kurumsal düzeyde en son trend ve yeniliklerin sergilendiği fuarda Euro Gıda İstanbul Ticaret Odası bünyesinde Türk pavilyonunda 24 metrekarelik standıyla yer aldı.  Türkiye pazarının lideri konumundaki Euro Gıda, ihracatla da öne çıkıyor. Toplam 20 ülkeye ihracat yapan Euro Gıda, İngiltere ve Almanya’da ciddi bir pazar payına sahip.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri