Eurometall, yeni ürünleriyle Eurasia Shop Design’daydı

01 Nisan 2013 Pazartesi

Euraisa Shop Design Fuarı’nda yeni ve geniş ürün yelpazesiyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başaran Eurometall, birçok bağlantıya imza attı

eurometall-yeni-urunleriyle-eurasia-shop-designdaydi

Perakendenin Mega Marketi sloganıyla 2010 yılından beri perakende sektörüne hizmet veren Eurometall, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesiyle perakende markalarının ihtiyaç duyduğu hemen tüm ürünleri tek bir adresten karşılıyor.

Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar, perakende sektörünün en büyük fuarlarından birisi olan ve 28-31 Mart günleri arasında İstanbul CNR Expo’da gerçekleştirilen Eurasia Shop Design Fuarı’nda Eurometall standının yerli ve yabancı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördüğünü ve birçok bağlantıya imza attıklarını söyledi.

Özellikle Afrika ve Ortadoğu ve Asya ülkelerinden ziyaretçilerin yenilikçi ürünlerine yönelik ilgisinin yüksek olduğunu dile getiren Vardar, “Ulusal markalarımıza kaliteli ürünlerle hizmet vermeye çalışırken aynı zamanda büyüyen Türkiye ekonomisinin parçası olmaya çalışıyoruz. Avrupa ülkelerinin yanı sıra bu yıl özellikle Rusya, Afrika ve Orta Doğu pazarına da yöneldik ve fuarda da birçok yabancı markayla bağlantı kurduk. Bu yıl ihracat potansiyelimizi artırmayı hedefliyoruz” dedi.

“Ürün yelpazemiz genişliyor”
Eurometall Satış ve Pazarlama Yönetmeni Acun Tekin de, temel hedeflerinin, bir perakende noktasının ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri tek bir merkezden karşılanabilmesine olanak tanımak olduğunu kaydederek, Eurometall’in ürün yelpazesini sürekli genişlettiklerini söyledi.

Fuar’da Polycart modeli plastik alışveriş arabasının yine çok ilgi gördüğünü ifade eden Tekin, birçok seçenekle her market ve mağazanın ihtiyacını karşılayabilecek çeşitlilikteki alışveriş sepetlerinin de ziyaretçilerce yakından incelendiğini dile getirdi. Tekin, ürün yelpazesine yeni dahil ettikleri “Shelf Management Systems” ile özellikle marketlerde büyük sıkıntılara neden olan raf düzenine çözüm getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Üç farklı çözüm paketiyle cam şişe ya da paketlenmiş ürünleri raf düzeninde kolayca kontrol etmenin ve müşteriye sunmanın mümkün olduğunu aktaran Acun Tekin, “Ürünün kolay kontrol edilebilen sistemiyle ürün rafta dağılmadan durabiliyor. Müşteri raftan ürün alsa dahi, raf düzeni sistem sayesinde dağılmadan ürünleri kontrol ediyor. Bu da hem marketlere ürün teşhirinde kolaylık, hem de işgücü verimliliği sağlıyor” dedi.

Tekin, Eurometall’in ürün yelpazesini sürekli genişlettiklerini aktararak, alışveriş arabaları, alışveriş sepetleri, yük taşıma arabaları, teşhir ürünleri, satış destek ürünleri, display ürünler, saklama ve güvenlik ürünleri, mobilya, koltuk, kırtasiye malzemeleri, elektronik ve Telekom ürünleri, temizlik ürünleri ve ofis malzemeleri gibi bir perakende noktasının ihtiyaç duyacağı hemen tüm ürünlere tek bir adresten ulaşılabileceğini söyledi.

Ürünlere e-ticaret platformu www.eurometall.com.tr üzerinden de ulaşılabileceğini ifade eden Tekin, “Hedefimiz sektör markalarımıza yurt içi ve yurt dışı bayi ağımızla birlikte kaliteli ürünleri, en iyi fiyata, en uygun koşullarda ve en hızlı biçimde sunabilmek” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri