44 ilde, 88 Tekzen

03 Ekim 2012 Çarşamba

Yapı market zinciri Tekzen, Türkiye genelinde 88’inci mağazasını, Doğu Anadolu’nun tarihi topraklarından Bitlis Tatvan’da açtı

44-ilde-88-tekzen

“Her ilde bir Tekzen” sloganıyla Türkiye genelinde, 44 ile ulaşan Tekzen, şimdi de Bitlis’in bereketli ilçesi Tatvan’da müşterilerine merhaba dedi. Tekzen, Tatvan mağazasında, bin metrekarelik bir alanda, 25 kişiye istihdam sağlıyor. Tekzen, 73 DIY, 14 Express, 1 Zen Harmony mağazalarının da içinde bulunmasıyla toplamda 88 mağazaya ulaştı.

Tekzen Yönetim Kurulu Vazifeli Üyesi Ahmet Işıkgece, Tekzen Bölge Müdürü Mehmet Seval, Tekzen Yöneticileri ve Tatvanlıların yoğun katılımı ile gerçekleşen açılışta kurdeleyi Bitlis Vali Yardımcısı Süleyman Çelebi, Tatvan Belediye Başkanı Abdullah Ok, Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Engin Öztürk, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan kesti.

Eğitime destek durağı Tatvan’da
ÇEDBİK, ETİD, AMPD, Bricoalliance, GFK ve EDRA üyesi Tekzen, başarılarında, bini aşkın iş ortağının öneminin farkında. Bu sebeple misyonunu da “tüm paydaşlarına değer katan sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmak” olarak tanımlıyor. Bugüne kadar TEMA Vakfı, ENAT ve Altı Nokta Körler Derneği gibi birçok kuruluşla sayısız projeye imza atan Tekzen, satranç turnuvalarından çömlekçilik derslerine, resim sergilerinden ebru çalışmalarına, kağıt-atık toplama projelerinden engelli çocuklarla sineme keyfi sonrası orkestra kurmaya değin, farklı projelere ev sahipliği yaptı.

Şimdi de son üç yıldır, “eğitime yüzde 100 destek” kapsamında, mağaza açtığı illerin, köy okullarına destek oluyor. Bu kapsamda, Tekzen, Tatvan’da İl ve İlçe Milli Eğitim’in yönlendirmesiyle Tatvan Koyunpınar Ortaklar Mezrası Okulu’nun ihtiyaçlarını giderdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri