Banyo ve mutfağın yeni adresi Koçtaş

11 Mart 2015 Çarşamba

Yeni sezon banyo ve mutfak trendleri, Koçtaş’ın 2015 Banyo&Mutfak kataloğu ile evlere geliyor

banyo-ve-mutfagin-yeni-adresi-koctas

Koçtaş, 2015 Banyo&Mutfak katalogundaki geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle tüketicilere kendi tarzlarını yansıtan banyo ve mutfaklara sahip olma fırsatı sunuyor. Koçtaş’ın en iddialı uzmanlık alanlarından banyo ve mutfak ürün kategorilerindeki yeni ürünler, sektördeki yeni trendler, evler için kolay çözümler ve ilham veren tasarımlar, 2015 Banyo&Mutfak Kataloğu ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kusursuz banyo yaratma fırsatı Koçtaş’ta
Banyo denilince akla gelecek her şey Koçtaş 2015 Banyo Katalogunda sergileniyor.  Koçtaş’ın, romantik, renkli, modern ve otantik stillerinde satışa sunduğu banyo ürünlerinde 2015’in trend renkleri olan bakır, parlak pembe ve mavi tonları öne çıkıyor. Banyo dolaplarından çeşit çeşit aksesuar setlerine, duş teknesi ve kompakt kabinlerden vitrifiye setlerine kadar, banyo denilince akla gelecek her şeyin yer aldığı Koçtaş’ın son katalogu her zevke hitap ediyor.

Koçtaş, geniş ürün seçenekleri ile tüketicilere minimal tasarımlarla kusursuz banyolar yaratma fırsatı sunuyor. Büyükten küçüğe tüm banyolara çözümler sunan katalogda, ücretsiz nakliye ve montaj fırsatları dikkat çekiyor.

Mutfaklar hemen teslim
Koçtaş, yeni sezon katalogundaki geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine mutfaklarını diledikleri ölçüde oluşturma fırsatı sunuyor. Her zevke uygun hazır mutfaklar, “Hemen teslim” garantisiyle dikkat çekerken; özel ölçü mutfaklar evinize birebir uygun çözümler bulmanıza olanak sağlıyor. Artan tezgâh ve seramik seçenekleri, farklı doku ve renklerdeki kapaklar, yüzlerce kulp çeşidi, fark yaratan ve fonksiyonel çözümler sunan çekmece ve ray sistemleriyle hayallerdeki mutfaklar gerçeğe dönüşüyor.

Koçtaş 2015 Mutfak katalogunda, mutfak seramiklerinden tezgâhlara ankastre setlerden mutfak aksesuarlarına, bataryadan, eviyeye kadar pek çok ürün adeta görsel bir şovla sunuluyor. Katalog ayrıca, LED aydınlatmaların mutfak tezgâhlarında nasıl kullanılacağı gibi, mutfakları güzelleştirecek küçük ve etkili öneriler de sunuyor. Koçtaş mutfak katalogunda 2015’in favori renkleri arasında parlak petrol mavisi, parlak sarı ve antrasit gri yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri