Rahat uykunun sırrı Koçtaş’ta

14 Kasım 2014 Cuma

Koçtaş, kışın iyiden iyiye kendini hissettirdiği şu günlerde evlerde sıcak bir hava estirecek yastıklar, yorganlar, battaniyeler ve nevresim takımları gibi uyku grubu ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor

rahat-uykunun-sirri-koctasta

Koçtaş rahat uyku için uyku grubu ürünleriyle ziyaretçilerini bekliyor. Medivista Yastıkları boynu destekleyen medikal özelliği ile rahat bir uyku uyumanızı ve güne enerjik başlamanızı sağlarken; Lara Kaz Tüyü Yorgan, orta ısıtma derecesi ile konforlu bir uyku için vazgeçilmez olmaya aday. Çift taraflı kullanılabilen Alegra Battaniye ise ekstra yumuşak dokusu ile evin her köşesinde sıcacık ve rahat bir kullanım sunuyor.

Çarşafları, yastık ve yorgan kılıfları ayrı ayrı satılan Mix&Match ürünleri, yatak odalarında renklerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Yüzde 100 pamuk olan Mix&Match ürünleriyle, renkleri dilediğiniz kombinasyonda kullanabilir; küçük değişiklerle odanıza yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Koçtaş’ın evin her bölümünde, farklı tarzlara yönelik geniş ürün seçenekleri ile tarzınızı evinize yansıtmak için size en yakın Koçtaş mağazasına uğrayabilir; ya da, Koçtaş’ın müşteri hizmetleri numarası, mobil uygulaması veya internet mağazasıyla, kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri