Event7’den graffiti etkinliği

01 Ekim 2013 Salı

Event7, graffitinin ilk temel adımı olan stencil (şablon) oluşturma ve uygulama atölyesini hizmete sunuyor

event7den-graffiti-etkinligi

Alışveriş merkezlerinde etkinlik, sergi ve organizasyon yapmak amacıyla hizmet veren Event7, uzmanlar tarafından graffiti adına merak edilenlerin cevaplandığı bir atölye sunuyor. Atölyede birçok değişik konseptte uygulanabiliyor.

Uygulanacak format, hedef katılımcı kitle ve AVM yönetiminin istekleri doğrultusunda şekillenebilirken, katılımcılar, kendi şablonlarını uzman ekip eşliğinde oluşturup uygulayabilir veya AVM’nin kurumsal kimliği, reklam kampanyaları vb. baz alınarak önceden hazırlanmış şablonları panolara uygulayarak ilk grafiti deneyimlerini de yaşayabilirler.

Ayrıca, atölye sonrası ortaya katılımcıların uyguladığı şablonlardan bir stencil-graffiti duvarı çıkarken, AVM yönetimi bu duvarı kendi alanında sergiye de sunabilir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri