“Evim Sensin”in galası Kent Meydanı’nda yapıldı

09 Kasım 2012 Cuma

Özcan Deniz'in geçtiğimiz yıl çektiği “Ya Sonra”nın ardından yeni bir sinema filmi “Evim Sensin” filminin galası İstanbul'un ardından Bursa'da Kent Meydanı AVM'de yapıldı. Yapımcılığını Avşar Film ve DNZ Film’in ortak yapımı, yönetmenliğini Özcan Deniz’in üstlendiği Evim Sensin filminin başrollerini Özcan Deniz ve Fahriye Evcen paylaşıyor

evim-sensinin-galasi-kent-meydaninda-yapildi

Her türlü zorluğa rağmen birbirlerine büyük bir aşkla bağlı bir çiftin gözyaşı dolu aşk hikâyeleri anlatıldığı Evim Sensin filminin galası geçtiğimiz günlerde düzenlenen kokteylin ardından yapıldı. Filmin yönetmeni ve oyuncusu Özcan Deniz, kokteylde yaptığı konuşmada galaya katılan herkese teşekkürlerini iletti. Film gösteriminin ardından davetliler Özcan Deniz'i soru yağmuruna tuttu. Deniz, galada bulunduğu süre boyunca sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. 

Hakları Avşar Film’e ait olan bir Kore filminden uyarlanan “Evim Sensin” filminde Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ile birlikte Sait Genay, Teoman Kumbaracıbaşı, Levent Öktem, Özay Fecht, Güneş Hayat, Volga Sorgu, Barış Yalçın, Gizem Denizci, Ayşe Çerçi, Zeynep İge, Efe Deprem ve Kayhan Yıldızoğlu rol alıyor.

Evim Sensin’in konusu ise şöyle: Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla (Fahriye Evcen) başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim’le (Sait Genay) olan bağını onarmaya başlar. Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender (Özcan Deniz) ise yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz her şeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder. Onun evi artık Leyla’dır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri