Evliliğe ilk adım Flo’dan

16 Nisan 2013 Salı

Flo, düğününde hem çok şık olup hem de rahatça hareket etmek isteyenlere 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonundan farklı tasarımlar sunuyor

evlilige-ilk-adim-flodan

Bütün  gece sizi taşıyacak olan gelin ve damat ayakkabınız, üzerine bu kadar ince düşünülmeyi hak ediyor. Geriye, uygun fiyat seçenekleri ile tüm bu özelliklere sahip Flo’daki ayakkabılardan gelinliğinizin ve damatlığınızın altında en şık duranı seçmek kalıyor. Gece boyu dans etmek isteyenler için Flo’nun az topuklu ayakkabıları tam size göre... Flo’nun bu yılın modası babetlerine bakmayı unutmayın! Her tür kıyafetle giydiğimiz babetler, düğününde rahat olmak ve doyasıya dans etmek isteyen gelin adayları için birbirinden şık alternatifler sunuyor. 

Topuklu ayakkabıdan vazgeçmem diyen gelinler için Flo’nun kullanışlı ve rahat kalıplara sahip yüksek topuklu ve romantik ayakkabıları; beyaz ve renkleriyle gelinlerin beğenisine sunuluyor.

Flo damat adaylarını da unutmadı. Flo’nun size özel tasarladığı, damatlığınızı tamamlayan klasik dizaynları ve birbirinden şık modellerini tercih ederek düğün gününüzde tarzınızı ortaya koyacaksınız.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri