Evliliğin naif sembolü: Atasay Alyanz

19 Nisan 2013 Cuma

Tasarımlarından yansıyan şıklık ve zarafetle, hayatınızın en özel günü olan düğün gününüzde heyecanınızı ikiye katlayan Alyanz, modern ve klasik beğenilere sahip gelinler için hazırladığı enerjisi yüksek ve gösterişli, dinamik ve geleneksel tasarımlarıyla düğün günü hem şık hem de zarif olmanın lüksünü yaşatıyor

evliligin-naif-sembolu-atasay-alyanz

Atasay Alyanz, altının enerjisiyle birleşerek gelinler için en güncel alternatifleri sunuyor. Evliliğin en özel sembolü olan bağlılık yüzükleri, Alyanz’ın eşsiz tasarımlarından biri olan “Nazar Alyanz” seçenekleriyle de aşkları sonsuza dek koruyor.

Düğün sezonunun vazgeçilmez hediye ve mücevheri: Asgold Classic
Ürün gamındaki ışıltılı seçenekleriyle farklılığı ve şıklığı ayrıntılarda gizleyen Asgold Classic, düğün günü gelinlerin üzerinde zevkle taşıyacağı alternatifler sunuyor. Taşlı mücevher kullanmaktan hoşlanan gelinler için tasarlanan fantezi setler ve sezonun tüm yeniliklerini yansıtan Asgold Classic’in trendy tasarımlarıyla düğün günü tüm gözler gelinlerin üzerinde olacak.

Altının geleneksel yorumu: Asgold 22 Ayar
Altının büyülü tasarımlarla harmanlandığı Asgold 22 Ayar, iddialı bir görünüme sahip aynı zamanda gelenekselliğe de önem veren gelinler için en ışıltılı mücevher seçenekleri arasında yer alıyor. Anadolu geleneklerinin en yenilikçi tasarımlarla buluştuğu Asgold 22 Ayar ile düğün günlerinde sevdiklerinize ömür boyu saklayacakları çok değerli bir hediye verebilirsiniz. 

En özel gün için şık ve eğlenceli hediye alternatifleri Asgold Jou’da
Evlenecek çiftler için diğer bir hediye alternatifi Asgold Jou, düğün gününü unutulmaz kılacak hem trendy hem de eğlenceli tasarımlar sunuyor. Kırmızı ve yeşil altının uyumuyla en son modayı yansıtan Jou, gündelik kullanım için de şık, zarif, değerli mücevherler arasındaki yerini alıyor.

Düğün hazırlıkları ve en güzel hediye alternatifleri için Atasay mağazaları ve Asgold satış noktalarına uğramanız yeterli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri