Eylül ayı Yeşilyurt AVM’de dopdolu

02 Eylül 2015 Çarşamba

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Eylül ayında da alışverişin ve eğlencenin tek adresi olmaya devam ediyor

eylul-ayi-yesilyurt-avmde-dopdolu

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 21-27 Eylül günleri arasında “Okula dönüş” kampanyası ile AVM içerisinde bulunan mağazalardan 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere yine mağazalarda kullanabilecekleri 50 TL'lik hediye çeki kazandıracak. Okulların açılmasıyla birlikte ailelerin ihtiyaç duyacakları her şeyi temin ederken aynı zamanda 50 TL'lik hediye çekleri ile önemli bir avantaj sağlayacakları Okula Dönüş kampanyası 21 Eylül' de başlayacak.

Uzun yaz tatilinden sonra okulların açılmasına en yakın hafta sonunda; 26-27 Eylül' de çocukarı Okula Dönüş Partisi'nde muhteşem bir eğlence bekliyor. İki gün boyunca AVM' nin fast food katında hazır bulunacak etkinlik alanında; birbirinden eğlenceli yarışmalar, oyunlar, animatörler ve masal kahramanlarıyla etkinlikler yer alacak. Her oyunda eğlence, her yarışmada hediye etkinliklerin olmazsa olmazı arasında.

Bir Yeşilyurt klasiği olan ve üniversitelilerin yüzünü güldüren "Paso Kampanya" 28 Eylül' de yine başlıyor. Aynı zamanda üniversitenin akademik yılının da başlangıç tarihi olan 28 Eylül' de "Paso Kampanya" avantajları da başlayacak. Yılsonuna kadar farklı hediye içerikleriyle devam etmesi planlanan kampanya süresince AVM'nin bir ya da birden çok mağazasından 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm üniversite öğrencilerine isterlerse sinema bileti, isterlerse yemek menü anında hediye.

Son iki yıldır aralıksız devam eden Hobi Atölyesi etkinliğinde ise Eylül ayında yine yaratıcı tasarımlar ve dekoratif ürünler atölyede hayat bulacak. Banyolar için tasarlanacak dekoratif el emeği aksesuarların yapımı için malzemeler ve eğitmen desteği yine AVM tarafından ücretsiz karşılanacak. Her Perşembe ve Cuma saat 14.00 ile 18.00 arasında fast food katında hazır bulunan Hobi Atölyesi katılımcılarını bekleyecek.

Her ay birbirinden farklı konu ve etkinliklerle sürdürülen Mini Club çocuk atölyesinde Eylül ayında çocuklar için son derece heyecanlı ve gizemli konularda atölye çalışmaları yapılacak. Her çocuğun hayallerinde merak konusu olan galaksiler yıldızları anlatan el işi çalışmaları miniklerin ufuklarını genişletecek. Her Pazar günü etkinlik alanında bulunan palyaço ile ise eğlenceli oyunlar, sosis balon ve yüz boyama faaliyetleri yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri