“Face Of Antalya” adayları yarı finalde Antalya Migros’ta

29 Mart 2013 Cuma

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 2013 yüzünü Uğurkan Erez, Ivana Sert ve Özge Ulusoy ile seçiyor

face-of-antalya-adaylari-yari-finalde-antalya-migrosta

Antalya Migros AVM tarafından düzenlenen “Face of Antalya” yarışmasının yarı finalistleri için fotoğraf çekimi geçtiğimiz günlerde AVM içinde özel olarak dekore edilen alanda gerçekleştirildi. Uğurkan Erez tarafından belirlenen 24 kadın ve 20 erkek yarı finalistin fotoğrafları dünyaca ünlü Fransız fotoğrafçı Luc Selvais tarafından çekildi. Güzellikleri ve yakışıklıklarıyla dikkat çeken adaylar muhteşem pozlar vererek, tüm ziyaretçilerin ilgi odağı oldular.

Aralarında kıyasıya rekabet yaşayan “Face of Antalya” yarışmacıları, yarın (30 Mart) saat 15.00'te yarı final için Antalya Migros AVM’de kurulacak özel yarışma sahnesinde buluşacak. Uğurkan Erez, Özge Ulusoy ve Luc Selvais 6 kadın ve erkek olmak üzere finalistleri belirleyecek.yarın Uğurkan Erez finalistlerin stylingini yaparak  Luc Selvais’in fotoğraf çekimine hazırlayacak.

7 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek büyük finalde Antalya Migros’un yüzünü Uğurkan Erez, Ivana Sert ve Luc Selvais seçecek. Aynı gün Facebook’ta “Sosyal Medya Yüzü” fotoğrafı en çok beğeni alan yarışmacı da açıklanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri