“Face of Antalya”nın finalde yarışacaklar belli oldu

03 Nisan 2013 Çarşamba

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi 2013 yüzünü Uğurkan Erez, Özge Ulusoy ve Ivana Sert ile seçiyor

face-of-antalyanin-finalde-yarisacaklar-belli-oldu

Antalya Migros AVM tarafından düzenlenen “Face of Antalya” yarışması için kurulan kayıt masasına başvuran adaylar arasında Uğurkan Erez tarafından belirlenen 21 kadın ve 20 erkek yarı finalistin fotoğrafları dünyaca ünlü Fransız fotoğrafçı Luc Selvais tarafından çekildi. 

Aralarında kıyasıya rekabet yaşayan yarışmacıların bir arada olduğu “Face of Antalya” etkinliğinin yarı finali, geçtiğimiz günlerde saat 15.00’te Antalya Migros AVM’de kurulan özel yarışma sahnesinde gerçekleştirildi.

Ünlü isimlerin yer aldığı jüri üyeleri Uğurkan Erez, Özge Ulusoy, Luc Selvais ve Filiz Başar sahneye çıkan yarı finalist adaylarını tek tek tanıyarak, adaylar hakkında güzel yorumlarda bulundu.   

Büyük Finalde yarışacak olan 9 ekkek ve 9 kadın yarışmacı isimleri manken Özge Ulusoy tarafından açıklandı. Uğurkan Erez, geçtiğimiz günlerde erkek finalistlerin, ardından da kadın finalistlerin kıyafet, ayakkabı seçimi, makyaj ve saç stili konusunda AVM içerisinde yer alan mağazaların desteği ile stylingini yaparak, Luc Selvais’ın fotoğraf çekimine hazırladı.

Büyük finalde Antalya Migros'un yüzünü belirleyecek 9 kadın ve 9 erkek finalistlerin isimleri, Ezgi Çakmak, Mina Ceran, İrina Balan, Zeliha Seyhan, Buket Ercan, Gülcan Yalçın, Begüm Şahin, Açelya Turgut, Gülselin Gürsoy; erkek yarışmacılar ise Burak Türkay, Yaşar Taşır, Uğur Tozlu, Seyhun Çoban, Ömer F. Altınsoy, Murat Atıcı, Cihan Sıvacıoğlu, Serhan H. Topçu ve Samet Küçük oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri