Fahir Çam, Starcity'de

28 Mayıs 2013 Salı

14 yıl boyunca As Merkez'de görev yapan Fahir Çam, Starcity Outlet’in yeni Genel Müdürü oldu

fahir-cam-starcityde

14 yıl önce Elektrik Kontrol Mühendisi olarak başladığı As Merkez'de, basamakları birer birer çıkarak AVM süreçlerinin tümüne hakim olan Fahir Çam, mühendislik ve işletme bilgilerini harmanlayarak outlete dönüşüm sürecini başarı ile yönettiği AVM'de Yönetim Kurulu Üyeliği'ne kadar yükseldi. Deneyimlerini İstanbul'un etkin iş yapma biçimiyle birleştirerek, başarılarını taçlandırmayı hedefleyen Çam, Mayıs ayı itibarıyla İstanbul Starcity Outlet'in başına geçti.

1978 yılında Bursa’da doğan Çam, ilk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden Yüksek Lisans derecesi aldı. 1999 yılında Sönmez Holding’de iş hayatına başlayan Çam, Sönmez Gayrimenkul AŞ ve As Merkez AVM bünyesinde Elektrik Kontrol Mühendisi, Teknik Şef, Teknik Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

14 yıldır çeşitli pozisyonlarda çalıştığı Sönmez Holding’den Mart ayında ayrılarak Yıldız Holding bünyesine katıldı. Pek çok sivil toplum kuruluşuna üye olan Çam, birçok konferansta konuşmacı ve moderatör olarak yer aldı. Çeşitli sektörel yayınlarda makaleler yazıyor ve internet üzerinden yayınlanan bir program hazırlayıp sunuyor. Çam, evli ve bir çocuk babası…Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri