Farklı ülkelerin kadrajından gönül dolusu sevgi

01 Ağustos 2013 Perşembe

Arbella Makarna’nın düzenlediği Uluslararası Fotoğraf Yarışması bu yıl üçüncü kez makarna tutkunlarını buluşturacak. Son katılım tarihi 10 Aralık olan Arbella Makarna 3’üncü Uluslararası Fotoğraf Yarışması üç kategoriden oluşuyor: ‘Çocuk ve Makarna, ’Sevgi’ ,‘Serbest’. Yarışmaya dileyen herkes, her kategoride en fazla 4 farklı fotoğrafı ile katılabilecek

farkli-ulkelerin-kadrajindan-gonul-dolusu-sevgi

Arbella Makarna 3’üncü Uluslararası Fotoğraf Yarışması güzel baktıkça güzelleşen dünyamızı kendi bakışıyla fotoğraf karelerine taşımak isteyen herkesi evrensel alanda bir araya getirmeyi hedefliyor. Yarışma farklı dillerde söylenip farklı biçimlerde gösterilse de gönül dili olan sevgiyi çocukların evrensel lezzeti makarna ile bir dünya turuna çıkarak fotoğraf sanatçılarının karelerinde buluşturuyor.

Dili, dini, ırkı ve kültürü olmayan evrensel hayat kaynağı sevginin en güzel karelerinin fotoğraf sanatçılarının vizöründen yansımasını, fotoğrafa olan ilginin artmasını ve duyguların sanat yolu ile aktarılmasının gücünü desteklemeyi hedefleyen fotoğraf yarışması; FIAP, UPI ve TFSF gibi üç büyük, ciddi ve referans kabul edilen kuruluşlarının onayı ile düzenleniyor. Yarışma, fotoğraf çekmekten zevk alan ve hayatın tadını kendi vizöründen yansıtmak isteyen herkese açık.

Son katılım tarihi 10 Aralık olan fotoğraf yarışması üç kategoriden oluşuyor: ‘Çocuk ve Makarna, ’Sevgi’ ,‘Serbest’. Yarışmaya dileyen herkes, her kategoride en fazla 4 farklı fotoğrafı ile katılabilecek. Ayrıca yarışmacılar, renkli ya da siyah-beyaz, geleneksel veya modern, her türlü fotoğraf tekniklerini kullanmakta özgür.

Sanatçıların çabalarını ödüllendirerek fotoğraf sanatına duyulan ilgiyi canlı tutmayı hedefleyen yarışmada para ödüllerinin yanı sıra FIAP ve UPI’den toplam altışar altın, gümüş ve bronz madalya, 36 mansiyon ve 30 sergileme ödülü verilecek. Arbella temsilcisi tarafından seçilecek tüm kategorilerden bir eser sahibine ‘Arbella Özel Ödülü’ , FIAP tarafından yarışmada en fazla derece alan sanatçıya ‘En İyi Fotoğrafçı Ödülü’ nün de verileceği yarışma ile ilgili tüm detaylara, teknik bilgilere ve başvuru formlarına www.arbella.tv adresinden ulaşmak mümkün.

Yarışmanın seçici kurulunda da fotoğraf sanatının usta isimleri yer alıyor. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Sabit Kalfagil, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Zaman, İzzet Kehribar, Erol Doğaner, Reha Bilir ve Doğan Alpay’ın yer aldığı kurulda, Arbella Makarna’yı da Genel Müdür Abdülkadir Külahçıoğlu temsil ediyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri