Fatih Portakal Forum Aydın’a geliyor

05 Mart 2015 Perşembe

Forum Aydın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Aydınlı gazeteci ve sunucu Fatih Portakal’ı hemşerileriyle buluşturmaya hazırlanıyor

fatih-portakal-forum-aydina-geliyor

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde düzenleyeceği söyleşi ve dans gösterisiyle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Kadınlar Günü’nün anlam ve önemine vurgu yapan etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Forum Aydın, gazeteci ve FOX TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Fatih Portakal’ı ağırlayacak. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun konuk olacağı söyleşide, toplumumuzda kadının yeri ve sorunları masaya yatırılacak. Söyleşi, 8 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te başlayacak.

Söyleşinin hemen öncesinde, Zeytin Meydanı’nda Aydans Gençlik ve Spor Kulübü’nün sunacağı ‘Unutulmaya Yüz Tutmuş Kadın Dansları’ adlı gösteri, ziyaretçilere görsel şölen sunacak. Gösterinin başlama saati ise 14.30.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri