Fenerbahçe’nin şıklığı Kiğılı’ya emanet

03 Kasım 2015 Salı

Kiğılı’nın, Fenerbahçe takımının giyim sponsorluğu 2015-16 sezonunda da sürüyor. Kiğılı’nın modern, yenilikçi, şık takım elbise tasarımları Fenerbahçeli futbolcuların dinamik tarzını yansıtıyor

fenerbahcenin-sikligi-kigiliya-emanet

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yeni sezonda da Fenerbahçe’nin resmi giyim sponsorluğunu üstleniyor. 2015-2016 sezonunda Fenerbahçeli futbolcular, seyahatlerinde ve etkinliklerde Kiğılı imzası taşıyan takım elbiseleri kullanacaklar.


Futbolculardan teknik ekibe, sağlık ekibinden menajerlere kadar tüm ekip için 120 adet takım elbise hazırlayan Kiğılı, şıklığı ve konforu birleştiren tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Fenerbahçeli futbolcular, bulundukları tüm ortamlarda, Kiğılı tarzıyla yine fark yaratacaklar. Kiğılı’nın takım elbiseleri, uzun ve yorucu seyahatlerde oyuncuların rahat etmesini sağlarken, etkinliklerde ise dinamik, fit görünümlerine vurgu yapıyor.

 

Yeni sezon fotoğraf çekimi ise Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Kendileri için tasarlanan, Kiğılı imzalı takım elbiseleriyle objektiflere poz veren futbolcular keyifli anlar da yaşadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri