Fenomenler Trabzon’da buluştu

10 Aralık 2013 Salı

Forum Trabzon ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Kulübü işbirliğiyle gerçekleşen etkinlikle üniversite öğrencileri, sosyal medya fenomenleriyle buluştu

fenomenler-trabzonda-bulustu

Forum Trabzon ve Karadeniz Teknik Üniversitesi soysal medya fenomenlerini ağırladı. Nam-ı değer ‘Beyinsiz Adam’ Hakim Türkmen ve Hakan Hepcan, ‘Sosyal Medya Komedisi’ adlı söyleşileriyle üniversitelilerle buluştu.

Forum Trabzon ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Kulübü işbirliğiyle düzenlenen etkinlik, üniversite öğrencilerini, son yılların en popüler sosyal medya araçlarından Twitter’da yüz binlerce takipçiye sahip fenomenlerle buluşturdu.

Geçtiğimiz günlerde KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe, Twitter’daki ismiyle ‘Beyinsiz Adam’ olarak tanınan ‘Yılın İnternet Fenomeni’ Hakim Türkmen ve sosyal medyanın sevilen isimlerinden Hakan Hepcan katıldı. Twitter’ın iki popüler ismi, ‘Sosyal Medya Komedisi’ adlı söyleşi ve sahne performanslarıyla, kendilerini izlemeye gelen üniversite öğrencileriyle komik ve eğlenceli anılarını paylaştı.

Trabzon’un fenomenini Hakim Türkmen seçti
Etkinlikte Forum Trabzon’un başlattığı Twitter yarışmasını kazananlar da açıklandı. ‘Yılın İnternet Fenomeni’ seçilen nam-ı değer ‘Beyinsiz Adam’ Hakim Türkmen, #ForumTrabzon hashtag’i ile tweet atanlar arasından seyircinin de desteğiyle, Fevzi Akşehir’i ‘Trabzon’un En Yaratıcı Fenomeni’ seçti. En çok retweet alan Ebru Bektaşoğlu ‘Retweet Kralı’ seçildi. Twitter yarışmasının birincileri, Forum Trabzon’dan sürpriz ödüllerin sahibi oldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri