Filiz Özkol 2014’ü yorumlayacak

26 Aralık 2013 Perşembe

Agora Alışveriş Merkezi, astrolog Filiz Özkol’u ziyaretçileriyle buluşturuyor

filiz-ozkol-2014u-yorumlayacak

Agora Alışveriş Merkezi, yılın son haftası saat 16.00’da Agora Sohbetleri’nde ünlü astrolog Filiz Özkol’u ağırlayacak. 27 Aralık Cuma günü gerçekleşecek söyleşide 2014 yılında ziyaretçileri nelerin beklediğinden bahsedecek olan Özkol, yıldızlar, burçlar ve astroloji ile ilgili merak edilenleri cevaplayacak.

İzmir doğumlu olan Filiz Özkol, lise çağlarından itibaren astrolojiye ilgi duymaya başlamış ve daha sonraki yılllarda konuya daha profesyonelce yaklaşarak yoğun çalışmalarda bulunmuş. 1990’larda başladığı radyo programcılığı sürecinde, şiir ve sanat konularında yaptığı yayınlarla dikkat çekmiş. Gerçekleştirdiği radyo çalışmalarının arasına “astroloji saatlerini” ilave ederek uzun zaman dilimlerinde aralıksız olarak programcılık hayatına devam etmiş.

Aynı yıllarda, radyoculuğun yanı sıra, Yeni Asır gazetesinde “Astroloji Yorumları ve Okuyucu Köşesi'” adı altında yazılarına da devam etti. 2000 senesinde, çalışmalarını astroloji ve insan ilişkileri konusunda TV programlarıyla sürdüren yazar, daha sonra İstanbul'da Sabah Gazetesi-Günaydın ekinde günlük astroloji yazılarına da başladı. Özkol, Sabah Gazetesi ve Yeni Asır gazetelerinde yazılarına devam ederken, TV programlarını ve astroloji çalışmalarını da sürdürdü.

27 Aralık Cuma günü saat 16.00’da Agora Sohbetleri’nin konuğu olacak olan astrolog Özkol, 2014 yılında burcunuz sizin için ne diyor? 2014 yılının şanslı burçları hangileri? 2014 yılı tüm dünyaya ve Türkiye’ye neler getirecek? Burcunuza göre aşk hayatınızda sizi neler bekliyor? gibi bir çok soruya cevap verecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 2013 yılında birbirinden ünlü ve değerli konukları ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, 2014 yılında da alanlarında uzman konukları Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile buluşturacaklarının altını çizdi. Noyan, Agora Alışveriş Merkezi’nde yılın son haftasında yeni yıl çoşkusunun daha yoğun yaşandığını belirterek, tüm İzmirli’leri yeni yıla özel VIP hizmetler, sürpriz kampanyalar, birbirinden keyifli etkinlikler ve yüzde 70’lere varan indirimleri kaçırmamaları için her zaman ilklerin ve ilginin merkezi olan Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri