Filiz Özkol Agora’daydı

11 Mayıs 2015 Pazartesi

Her hafta birbirinden farklı konu ve konukları ağırlayan Agora Sohbetleri, Anneler Günü’ne özel Ünlü Astrolog Filiz Özkol’u ağırladı

filiz-ozkol-agoradaydi

8 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da da Agora Sohbetleri’nin konuğu olan ünlü astrolog Filiz Özkol, burçları ne gibi gelişmelerin beklediği konusunda ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayan Özkol, burç uyumları, yükselen burçlar, anne-çocuk burç uyumlardan bahsetti.

2015 yılı nasıl bir yıl olacak
2015 yılında burçları neler beklediğini ve 2015 yılının şanslı burçlarının hangileri olduğunu açıklayan ünlü astrolog Özkol, 2015 yılının tüm dünyaya ve Türkiye’ye neler getireceğini de izleyicilerle paylaştı. 2015 yılının ilk yarısında ikizler, yay, kova ve terazi burçlarının en şanslı burçlar olduğunu belirten Özkol, yılın ikinci yarısında ise oğlak, yengeç, balık ve boğa burçlarının şanslı dönemlerine gireceklerini vurguladı. Burçları aşk hayatlarında neler beklediğini de açıklayan Özkol, ikizler ve kova burçlarını çok güzel evliliklerin beklediğini açıkladı. Ayrıca, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri astroloji ve burçlar üzerine sorularını Özkol’a yönelterek, merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi oldu.

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Pelin Elbir Çetin; Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği değerli astrolog Özkol’u bu yılda ağırlamaktan çok memnun olduklarını dile getirerek, anneler gününe özel birbirinden keyifli ve sürprizli kampanyalar düzenlediklerini belirtti. Çetin, anneler gününü özel ve anlamlı kılmak isteyen tüm ziyaretçileri bu keyifli etkinlik ve kampanyaları kaçırmamalarını için Agora Alışveriş Merkezi’ne davet ederek,  bu vesile ile tüm değerli annelerimizin anneler gününü en içten dilekleri ile kutladığını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri