Filiz’den kare şehriye

29 Mayıs 2014 Perşembe

40 yıldır sofraların vazgeçilmez lezzeti ve geleneksel Türk mutfağının temsilcisi Filiz Makarna, çorbalarında ve pilavlarında geleneksel tatları arayanları “Filiz Kare Şehriye” ile buluşturdu

filizden-kare-sehriye

Türk sofralarının en sevilen makarnası Filiz, geleneksel tariflerden şaşmayanlar için geliştirdiği “Çorbalık ve Pilavlık” serisine yeni bir lezzet daha ekledi. Filiz’in yediden yetmişe herkesin damak zevkine hitap eden Arpa Şehriye, Tel Şehriye, Yıldız Şehriye ve Kuskus çeşitlerinin yer aldığı Çorbalık ve Pilavlık serisinin en yenisi Filiz Kare Şehriye ile Şehriyeli çorbalar ve Şehriyeli pilavlar artık çok daha lezzetli olacak.

Geleneksel Türk mutfağının unutulmaya yüz tutan lezzetlerine tüm ürün seçenekleriyle hem lezzet hem de hayat veren Filiz, serinin en yenisi Filiz Kare Şehriye ile sofraların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.
Filiz’in özlenen lezzetleri bir arada sunduğu Çorbalık ve Pilavlık serisinde yer alan tüm çeşitler için paketlerin arkasında geleneksel birer tarif de yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri