Flo 145 mağazaya ulaştı

05 Nisan 2013 Cuma

Mağaza yatırımlarını 2013 yılında hızlandıran Flo, Zonguldak-Ereğli, Samsun Piazza AVM, Ataşehir Brandium AVM, Siirt Andera AVM mağazalarıyla 145 mağazaya ulaştı

flo-145-magazaya-ulasti

İlk mağazasını 2001 yılında açan Flo, büyümeye devam ediyor. Flo iki günde açtığı Zonguldak-Ereğli, Samsun Piazza AVM, Ataşehir Brandium AVM, Siirt Andera AVM Fatsa City AVM’deki mağazalarıyla toplamda 110 bin 267 metrekarelik satış alanıyla hizmet verecek.

İlkbahar - yaz modası Flo’da
2013 ilkbahar - yaz sezonunda Flo’nun erkek ayakkabı modellerinde süet, keten ve nubuklar ön planda bulunuyor. Yeni sezonda mavi kendini gösterirken bordo, lacivert, koyu yeşil; renkli ve hasır tabanlar, erkek modasını ve tarzını oluşturuyor.

Flo’nun 2013 ilkbahar - yaz koleksiyonu, çocuk olmanın ayrıcalığını rengârenk tasarımlarıyla yaşatıyor. Çocuk ayakkabı modasında şıklığı, konforu ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan Flo’nun erkek çocukları için tasarladığı marin tarzı ayakkabılar bu sene çok konuşulacak. Şehirli ve modern kadınların ayaklarını yerden kesecek tasarımlara, kalite ve uygun fiyat avantajı ile Türkiye’nin her yerindeki Flo mağazalarından ulaşılabiliyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri